2010 – Live Life Max Running Event

Piershil is vanuit het verleden onder hardlopers bekend als het dorp van de Oranjeloop en Polderloop. Op vrijdag 23 april kwam dat ‘Piershilse loopgevoel’weer eens terug door de organisatie van ‘Het Live Life Max Running Event’. Er was een mooi en snel parcours (over een afstand van 10 kilometer) door de natuur van de gemeente Korendijk uitgestippeld, met de start vanaf de Piershilse Molendijk en het terrein van SV Piershil.

De opbrengst van deze prestatieloop ging naar Stichting Live Life Max (let’s run against pulmonary hypertension!) en A.V. Spirit.

Knipsel Live Live Max Running Event 2010

piershil-livelifemax-echo-28april2010

FotoserieLive Life Max Running Event’ – 2010

Filmpje ‘Live Life Max Running Event’ – 2010

De complete uitslagenlijst (vrouwen en mannen):

 
V, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  

1

Martine Hofstede 64 Rotterdam

43:29

 

2

Inge de Kievit 79 Zuid-Beijerland

44:53

 

3

Heleen van Eekelen 62 Numansdorp

45:16

 

4

Marieke Prince 77 Maasdam

45:26

 

5

Inge du Pon 64 Abbenbroek

46:49

 

6

Corine Kersten 77 Puttershoek

48:40

 

7

Cris Rosmolen 82 Rotterdam

48:53

 

8

Margreet Benz 69 Klaaswaal

49:43

 

9

Brenda Veldhoen 72 Nieuw Beijerland

49:51

 

10

Tanja de Jong 63 Numansdorp

50:58

 

11

Willy Diepeveen 57 Dordrecht

51:12

 

12

Marianne Muijzer 75 Puttershoek

51:54

 

13

Mariken Ketelaar 72 Heinenoord

52:15

 

14

Astrid Soetmulder 66 Oud Beijerland

52:16

 

15

Ingrid van den Oord 67 Piershil

52:21

 

16

Peke Vuik-Schumacher 71 ‘s-Gravendeel

52:22

 

17

Ingrid van Bochove 69 Nieuw Beijerland

53:41

 

18

Martha van Beurden 55 Oud Beijerland

53:42

 

19

Karin Stam 67 Dordrecht

53:54

 

20

Kelly de Vos 81 Nieuw Beijerland

54:00

 

21

Eline Vree 74 Oud Beijerland

54:30

 

22

Marijke Kok 45 Spijkenisse

54:42

 

23

Mariska Schepen 67 Nieuw Beijerland

55:58

 

24

Karina Engwirda 65 Goudswaard

56:35

 

25

Dé Elens 68 Rotterdam

56:57

 

26

Thea Boomkens 64 Hilversum

57:24

 

27

Marjan Kruysdijk 70 Oud Beijerland

57:38

 

28

Margret Polet 58 Spijkenisse

57:40

 

29

Lenie Vonk 57 Schiedam

58:13

 

30

Corine Erken 64 Oud Beijerland

58:31

 

31

Suzan Bezemer 70 Oud Beijerland

58:46

 

32

Nathalie Maarleveld 71 Puttershoek

58:47

 

33

Annet den Boer 68 Puttershoek

58:51

 

34

Sonja Bres 76 Puttershoek

58:58

 

35

Leny Louwerens 64 Numansdorp

58:59

 

36

Marian Nijssen 58 Mijnsheerenland

59:12

 

37

Greet de Boer 67 Maasdam

59:13

 

38

M. Nijssen 83 Mijnsheerenland

59:13

 

39

Lya van der Haven 68 Oud Beijerland

59:47

 

40

Baukje Dijkstra 64 Oud Beijerland

59:48

 

41

Monique van Hamburg 69 Nieuw-Beijerland

1:01:35

 

42

Lia van der Meer 55 Numansdorp

1:02:51

 

43

Sigrid Dirks 66 Oud-Beijerland

1:05:10

 

44

Mira Beckers 71 Oud Beijerland

1:05:19

 

45

Gerda van Zuuren 60 Oud Beijerland

1:05:20

 

46

Jose Tenwolde 61 Nieuw Beijerland

1:05:21

 

47

Simone van Wageningen 71 Oud Beijerland

1:05:46

 

48

Liesbeth van Deurzen 70 Oud Beijerland

1:05:48

 

49

Conny Plugge 58 Oud Beijerland

1:05:48

 

50

Elsbeth Remmelink 75 Mijnsheerenland

1:06:15

 

51

Elise Stehouwer 71 Puttershoek

1:06:16

 

52

Riek van Essen 64 Nieuw Beijerland

1:06:32

 

53

Heleen Munne-Bijl 66 Goudswaard

1:07:06

 

54

Angelique Honcoop 66 Nieuw Beijerland

1:07:13

 

55

Cindy Dijkman 79 Poortugaal

1:09:16

 

56

Ella Wever-Versteeg 83 Hoogvliet Rotterdam

1:13:09

 
 
M, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  

1

Fouad Fertoute 73 Oud Beijerland

33:40

 

2

Bert Flier 72 Barendrecht

33:43

 

3

Ron Heikoop 76 Dordrecht

36:55

 

4

Erik Groeneweg 77 Oud Beijerland

37:14

 

5

Robin Robart 74 Strijensas

37:20

 

6

Michiel de Roo 90 Oud Beijerland

37:54

 

7

Wim van Ruiven 61 Oud Beijerland

38:10

 

8

Hans van den Kerkhof 56 Dordrecht

38:38

 

9

Gideon Groenenberg 88 Goudswaard

39:07

 

10

Jan-Willem Mennink 68 Zwijndrecht

39:09

 

11

Rutger Thung 73 Vlaardingen

39:44

 

12

Gerard Wittenberg 62 Oud-Beijerland

39:53

 

13

Rene van Waardenburg 67 ‘s-Gravendeel

40:05

 

14

Frans den Outer 61 Oud Beijerland

40:11

 

15

Armand Stolk 57 Oud Beijerland

40:21

 

16

Eef Kooman 54 Dirksland

40:56

 

17

Alex de Langen 63 Oud Beijerland

41:17

 

18

Hans Blom 67 Numansdorp

42:02

 

19

Lennaert den Hoed 81 Dordrecht

42:14

 

20

Nico Baas 58 Bleskensgraaf ca

42:15

 

21

Bram van Deelen 51 Spijkenisse

42:18

 

22

Ruud van Eck 71 Barendrecht

42:38

 

23

Martin Warbout 70 ‘s-Gravendeel

43:00

 

24

John Dekker 75 Goudswaard

43:15

 

25

Wim Lammers 58 Bleskensgraaf ca

43:42

 

26

Ron Benschop 78 Bergschenhoek

43:51

 

27

Frans Klasen 74 Hoogerheide

44:15

 

28

Maurice Reedijk 80 Oud Beijerland

44:20

 

29

Marco Terlouw 68 Barendrecht

44:21

 

30

Jan Selten 54 Numansdorp

44:32

 

31

Fred Kuipers 66 Dordrecht

44:38

 

32

Marcel van Gameren 75 Piershil

45:05

 

33

Koos Overwater 68 Oud Beijerland

45:14

 

34

Teun Noordhoek 53 Numansdorp

45:16

 

35

Bart Bovenberg 53 Oud Beijerland

45:18

 

36

Harry Gerritse 56 ‘s-Gravendeel

45:26

 

37

Arie Booij 50 Barendrecht

45:29

 

38

Peter Kimmel 67 Puttershoek

46:03

 

39

Rob Briegoos 58 Piershil

46:06

 

40

Arie van der Kuil 80 Rotterdam

46:07

 

41

P. de Lange 79 Spijkenisse

46:13

 

42

Bjorn Ros 76 Ridderkerk

47:05

 

43

Joris Visser 74 Oud-Beijerland

47:08

 

44

Heico Kerkmeester 63 Capelle aan den IJss

47:15

 

45

Henk Snijders 55 Zuid-Beijerland

47:28

 

46

Gijsbert van Efferen 61 Dordrecht

47:55

 

47

Frank Hammer 71 Mijnsheerenland

47:57

 

48

Jari Kleijn 96 Goudswaard

47:58

 

49

Sjoerd Sintmaartensdij 84 Goudswaard

47:59

 

50

Roald Rehorst 92 Rockanje

48:25

 

51

Wim van der Heijden 63 Heinenoord

48:51

 

52

Kees van Beurden 56 Oud Beijerland

49:23

 

53

Peter Louwerens 62 Numansdorp

49:26

 

54

John de Roo 59 Oud Beijerland

49:27

 

55

Patrick Beckers 68 Oud Beijerland

49:35

 

56

Pieter Veldhoen 70 Nieuw Beijerland

49:37

 

57

Alex Elbers 71 Zuid-Beijerland

49:38

 

58

Joël van Dijkhuizen 81 Oud Beijerland

50:21

 

59

Marius Swemmer 58 Dirksland

50:31

 

60

Harrie Vendeloo 55 Oud Beijerland

50:31

 

61

Jan Pieters 56 Dordrecht

50:33

 

62

Ben den Tuinder 83 Oud Beijerland

50:36

 

63

Leon de Ruiter 83 Oud Beijerland

50:36

 

64

Ids van der Velde 58 Nieuw Beijerland

50:47

 

65

Olaf Sintmaartensdijk 88 Goudswaard

50:47

 

66

Maarten Vogelezang 41 Dordrecht

50:48

 

67

Leo Sintmaartensdijk 55 Goudswaard

50:53

 

68

Gert-Jan Buitendijk 67 Strijen

51:15

 

69

Arthur Buitendijk 68 Strijen

51:15

 

70

Tim Willems 82 Dordrecht

51:20

 

71

Simon Priem 86 Strijen

51:33

 

72

Koos Hurvers 48 Dordrecht

51:38

 

73

Hans van der Linden 49 Klaaswaal

51:46

 

74

Dik Kruijthoff 91 Numansdorp

52:02

 

75

Jan van Vliet 62 Numansdorp

52:02

 

76

Dammis Tims 41 Dordrecht

52:14

 

77

Roel Schutrups 59 Oud Beijerland

52:33

 

78

Michiel Vree 68 ‘s-Gravendeel

52:35

 

79

Gunther Willems 73 Olen (BEL)

52:40

 

80

Tom van den Loo 85 Goudswaard

52:51

 

81

F.A. Jongkoen 62 ‘s-Gravendeel

53:20

 

82

Leendert Kok 40 Spijkenisse

53:27

 

83

C.T. van der Graaf 71 Hellevoetsluis

53:29

 

84

Lennart Otte 70 Rotterdam

53:39

 

85

Nico Lanser 45 Poortugaal

53:41

 

86

Bart Kestens 63 Zuid-Beijerland

53:59

 

87

Jan de Vette 48 Spijkenisse

54:38

 

88

Johan Hartman 56 Nieuw Beijerland

54:40

 

89

Aad Bisschop 67 Oud Beijerland

55:03

 

90

Lars Broekzitter 88 Piershil

55:29

 

91

Michiel van der Glas 87 Nieuw Beijerland

56:13

 

92

Niels van Hamburg 65 Nieuw-Beijerland

56:14

 

93

Rene van Bree 64 Piershil

56:15

 

94

Ray van Etten 65 Nieuw-Beijerland

56:16

 

95

Marco Schram 68 Mijnsheerenland

56:20

 

96

Fred van der Sluijs 49 Heinenoord

56:37

 

97

Henk Lansbergen 46 Honselersdijk

56:42

 

98

Marcel Bunschoten 78 Melissant

56:46

 

99

Cees Assmann 69 Oud Beijerland

56:50

 

100

Ad vd Griend 51 Zuid-Beijerland

57:16

 

101

Rob Soetmulder 61 Oud Beijerland

57:20

 

102

Peter Maat 71 Barendrecht

57:38

 

103

Fred Mastenbroek 68 Oud Beijerland

57:39

 

104

Romik Hartounian 61 Oud Beijerland

58:19

 

105

Hans Veldhoen 61 Klaaswaal

58:37

 

106

Theo Rowaan 45 Spijkenisse

58:58

 

107

Andre vd Loo 55 Goudswaard

1:05:40

 

108

Ger Meydam 41 Poortugaal

1:06:31

 

109

Rem Scholte 64 Klaaswaal

1:08:55

 

 

Updated: april 3, 2019 — 3:40 pm

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.