2024 – Mini-Lunchconcerten in de Dorpskerk

Op zaterdag 29 juni 2024 werden er tijdens de Kunst- en Cultuurmarkt in de kerk Mini-Lunchconcerten georganiseerd.

De aankondiging luidde als volgt: ,,Net als vorig jaar organiseert de Dorpsvereniging van Piershil een Kunst- en Cultuurmarkt in en om ‘De Wurf’. Tussen 10.00 en 16.00 uur laten tal van kunstenaars van binnen en buiten de Hoeksche Waard hun werk zien. Ook als dorpskerk dragen we hieraan ons steentje bij in de vorm van (mini) Lunchconcerten in de Dorpskerk. Rond lunchtijd is er voor muziekliefhebbers gelegenheid om hun instrument of stem voluit te laten klinken in de goede akoestiek van de dorpskerk . Alle inwoners van Piershil en omliggende dorpen en natuurlijk ook hun vrienden, familie en andere geïnteresseerden zijn hierbij natuurlijk van harte uitgenodigd !! Kom spelen !! Als u zingt of een instrument bespeelt en dat in onze kerk aan anderen wilt laten horen, meld u dan zo spoedig mogelijk aan. Onder andere enkele van onze organisten zullen van de partij zijn. Kom luisteren !! Ook als u alleen wil komen luisteren bent u meer dan welkom. De muzikanten zullen uw aanwezigheid zeer waarderen.

Het (voorlopige) programma ziet er als volgt uit:

11.30 uur William en Jojanneke Vink- Louwen: improvisaties op bekende christelijke liederen/gezangen (viool, piano/orgel).

12.00 uur Jan Hardlooper: diverse stukken en improvisaties op het orgel

12.45 uur Arie Bestebreur: op het orgel o.a. koraalwerken van Jan Zwart, en uit de 8 kleine Preludes – Fuga’s van J-S-Bach, en werken van Lefébure-Wely.

De concerten zijn ook ‘live’ via kerk-TV te volgen (ze zijn ook later nog terug te zien).

Foto ‘Mini-lunchconcerten in de Dorpskerk’ – 29 juni 2024

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.